На території Дністровського РЛП є чимало визначних природних об’єктів, що приваблюють відвідувачів. Крім унікальних геологічних відслонень силуру та девону, у Дністровському каньйоні зустрічається велика кількість травертинових скель, найвідомішою з яких є вдсп. Дівочі сльози поблизу с.Ісаків.
Також цікавим для відвідувачів є заповідне урочище «Нижнівське» – еутрофне болото з прилеглим середньовіковим грабовим лісом. Тут зростають рідкісні для Придністров’я глечики жовті, цикута отруйна. На скелях серед лісу виявлено рідкісний вид папороті — щитник Роберта.
Серед понад 100 відомих печер в Івано-Франківській області, значна їх частина розташована в межиріччі Дністра і Пруту (Тисменецький, Тлумацький та Городенківський райони) і 39 саме у Дністровському регіональному ландшафтному парку.
Печери Придністер’я мають свої привабливі риси для спелеотуристів та певні можливості для оволодіння технікою і тактикою спелеологічних походів.
Найбільш привабливими для спелеологів та спелеотуристів-туристів є печери, що входять до комплексу карстових печер, що знаходиться поблизу с.Одаїв. Особливість цих печер полягає в тому, що вони є вертикальними і вимагають від спелеотуристів володіння технікою і тактикою спелеологічних походів. Найвідомішими з них є: Вертикальна (192 м), Гниле Яблуко (134 м), Стрімка (131 м), Затишна-Бутиновича (110 м) та ін.
Територія Парку знаходиться в межах надзвичайно цікавої мальовничого незвіданого Покутського краю, в якого є своя історія, культура, свої звичаї та традиції, а головне – самобутність та ідентичність. Тут знаходяться як археологічні пам’ятки, так і сакральні споруди XVІI—XIX ст.. На Покутті також розвинуті різні види художніх народних промислів: гончарство, писанкарство тощо. Своєрідність побуту та звичаїв покутян, особливості їх мови, одягу, багата пісенна культура привертають увагу туристів.